BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ampel 8368250
nr 836 8250
Ampel
med prismor, diameter: 35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juli 2013
kl 20:35:32
4/7 09:59:36
100 kr
15/7 17:54:52